Bolesność łokcia a odpowiednie działania

Gram w siatkówkę i boli mnie prawy łokieć od wewnętrznej strony. Byłem u lekarza, USG i RTG nic nie wykazało. Powiedział mi że to jest łokieć golfisty i wskazana jest rehabilitacja. Rehabilitowałem się przez ponad miesiąć nie uprawiając w ogóle sportu. Łokieć nadal mnie boli. Czym to jest spowodowane? Co mogę robić żebym nie odczuwał bólu? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ortopedy lub do lekarza medycyny sportu, Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.