Łokieć golfisty i dolegliwości bólowe

Witam mam problem z łokciem od stony wew znajomy fizjoterapeuta stwierdzil łokiec golfisty. zaczeło sie podczas treningu na siłowni, teraz nie moge zrobic nawet pompki a podczas jazdy na rowerze odczuwam ból przy łokciu. Rtg nie wykazało zadnych zmian. Normalnie reka nie boli jedynie podczas proby wysiłku. Co robić?? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać USG i koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Polecam terapię relaksacji poizometrycznej oraz masaż głębokich struktur mięśni przedramienia. Do tego czasu proszę unikać obciążeń siłowych ręki. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki