Zwężenie krążków L4-L5 i ostre ustawienie kości krzyżowej a ból kręgosłupa

Witam, Mam 27 lat. Od ok 2-3 lat boli mnie kręgosłup. Pracuję przed komputerem ale uprawiam sport. W młodości grałam dość intensywnie w siatkówkę. 3-5 razy w roku łapie mnie bardzo silny ból który promieniuje do nogi (podobno rwa kulszowa), który lekarz leczy przeciwbólowymi lekami i zastrzykami. Po kolejnym ataku dostałam skierowanie na RTG i na rehabilitację. Opis RTG - zwężenie krążków L4-L5, ostre ustwawienie kości krzyżowej. Byłam z tym u trzech lekarzy i każdy mówi co innego.

Piotr Pilarski

Wydaje się, że powinien Pan zacząć rehabilitację i ewentualnie gdy ona nie pomoże pomyśleć o wizycie u neurochirurga.

Pozdrawiam.