Bolesność mięśni, stawów a antybiotyk

Witam. Od 4 tygodni mam objawy przeziębienia ponieważ jest to gorączka 37st (cały czas mniej więcej taka się utrzymuje), mocny ból głowy, zmęczenie i ból mięśni stawów (tak jak przy przeziębieniu) brałem fervexy i te inne podobne, nic to nie pomaga, dostałem na 3 dni antybiotyk macromax ponieważ miałem jakieś zmiany ropne w gardle jednak mało co pomógł, dalej jest zmęczenie, ból głowy i ogólny ból mięśni i stawów. Czy może to być jakaś inna choroba?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruje wykonać badania w kierunku mononukleozy, morfologia oraz limfocty atypowe.
Pozdrawiam