Bolesność nadgarstka a zabieg artroskopii

Witam.Mój problem dotyczy nadgarstka.Od bardzo dawna boli mnie nadgarstek prawej ręki po prawej stronie. Miałam juz robiona artroskopie w lutym tego roku,nic mi nie pomogła.Tydzien temu lekarz dał mi zastrzyk sterydowy Triamcinolon. Zero poprawy ból jest okropny,bezustający mozna oszalec.W pracy sprzatam wiec strasznie mi to dokucza. Lekarz powiedział ze musze poczekac jeszcze bo bedzie lepiej a jak nie to we wrzesniu dopiero operacja. Nierozumiem po co czeka. Czy jest szansa ze mi to przejdzie?

Teoretycznie steryd może częściowo Pani pomóc. Nie podała Pani ile minęło od zastrzyku więc ciężko się wypowiedzieć co do czekania. Termin wrześniowy może wynikać z różnych przyczyn (kolejki, kontraktu itd.) proszę zapytać lekarza.