Bolesność okolicy lędźwiowej kręgosłupa a stosowanie leku Doreta

ProszęMam bóle w okolicy lędźwiowej i jestem od pół roku w leczeniu doretą, tramalem;nogi mi drętwieją albo tracę czucie.Zmiany zwyrodnieniowe w postaci przewężenia i odwodnienia tarczy międzykręgowej na poziomie L5/S1,odwodnienia grzbietowej części krążka L4/L5 oraz niewielkich wyciągnień kostnych na krawędziach kręgów.Przebudowa tłuszczowo-obrzękowa niewielkich części trzonów kręgówL5i S1-równieżw przebiegu zmian zwyrodnieniowychwgModica typI i II. Czy konieczna jest operacja,

Lek. Katarzyna Szymczak

O konieczności operacyjnego leczenia decyduje neurochirurg, biorąc pod uwagę całość: wynik badania oraz przebieg choroby, Pani objawy.
Pozdrawiam