Bolesność palca w 16-tygodniu ciąży

od kilku dni boli mnie srodkowy palec jednej nogi jednak tylko przy chodzeniu bez obuwia jest to taki jakby prad przeszywajacy, w butach te przeszywajace klucie nie wystepuje w domu kustykam bo boje sie stanac swobodnie na cala stope bo wtedy wystepuje bol. nie boli mnie cala stopa tylko mam taki prad w palcu. przy dotyku palec nie boli tylko przy chodzeniu. jestem w ciazy 16 tc czy ten bol moze wskazywac na jakies niedobory? nie zmienialam obuwia i nic mnie nie uciska w butach, co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.