Bolesność piersi a obecność torbieli u 24-latki

Witam byłam na badaniu usg bo mam bóle piersi i okazało sie ze w prawej piersi mam torbiel wielkosci 10mm boli mnie ta piers a lekarz mi stwierdził ze torbiel sie sam wchłonie lub powiekszy sie czy majac torbiel 10mm i bole to nie jest powod do obaw

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja. Proszę kierować się zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.