Bolesność piersi a obecność gruczolakowłókniaka

Od jakiegos czasu odczuwam bol w lewej piersi,mialam juz biopsje wynik-gruczolakowlokniak ,czy guz wielkosci 1,4 mm moze powodowac bol?mnie pobolewa ta piers,nie zawsze ale jednak czuje bol,wspominalam o tym lekarzowi,wedlug niego nie boli a wszystko tkwi w glowie.Moze mam jakis wylew ,przy tym wlokniaku,nie widac nic golym okiem. Prosze o odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Gruczolakowłókniaki raczej nie dają dolegliwości bólowych. Proponuję udać się do ginekologa lub wykonać USG piersi, aby wykluczyć inne przyczyny.