Bolesność pleców a gruczolakowłókniak

Mam taki problem...od jakiegos czasu bola mnie plecy po prawej stronie na wysokosci lopatki,bol czasem promieniuje do reki,musze nadmienic,ze w prawej piersi mam guzek gruczolakowlokniak,stwierdzony na biopsji,czy to moze byc od tego.Guz nie jest az tak duzy bo ma 1,5 cm.

Aleksander Ropielewski

Objawy prawie na pewno nie wydają się być zwiazane z obecnością gruczolakowłókniaka