Czy to wina torbieli?

Ginekolog wykrył u mnie polip jestem umówiona na zabieg. Czas pozniej mialam bole brzucha , dr rodzinny wysł na Usg twierdząc , że to kamienie.tak tez przez przypadek okazało się ze mam torbiel na jajniku 2 cm,lecz lekarz stwierdził, żeby się nie martwić bo się wchłonie minęło pół roku od usg i przedwczoraj 2 dni przed miesiączką miałam straszne bóle jajników prawie jak przy porodzie. Czy to wina torbiela? Czy możliwe jest usunięcie tych dwóch rzeczy razem. Polip będzie usowany pod narkoza.

Lek. Tomasz Budlewski

To zupełnie inny zabieg . Wskazana ocena ginekologa i określenie wskazań do usunięcia torbieli . Jednoczasowo rzadko ale teoretycznie jest to możliwe