Różne wymiary torbieli jajnika w badaniach USG
Witam 14 stycznia miałam robione usg dopochwowe na lewych przydatkach wyszla torbiel 43 mm ,poszlam na konsultacje do drugiego lekarza 20 stycznia wyszla torbiel 28,5 mm -czy możliwe ze tak szybko się zmniejszyla bez lekow?Biore tylko antykoncepcyjne ale od lat?Czy to wina usg bo już sama nie wiem?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisana różnica w wielkości torbieli może mieć wiele przyczyn. Teoretycznie może być to błąd pomiaru jak i samoistne zmniejszenie torbieli. O tym jak powinno wyglądać dalsze postępowanie sugeruję porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.