Bolesność piersi promieniująca do klatki piersiowej

Witam. Chciałam się dowiedzieć co może być powodem odczuwania bólu w prawej piersi promieniujący do klatki piersiowej.Ból pojawia się gdy jest mi gorąco (np. przy sprzątaniu) Czy to może być coś groźnego? Dodam że biorę lek Bibloc gdyż miałam problemy z tętnem było za szybkie ale teraz jest w porządku.

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu nie można stwierdzić przyczyny, konieczne jest badanie lekarskie. proszę zgłosić się do ginekologa.