Co może oznaczać ból klatki piersiowej u 30-latka?

Witam. Dzisiaj rano obudziłem się z bólem klatki piersiowej , które promieniowało na bark i tył głowy. Zauważyłem lekkie opuchnięcie lewej piersi oraz żeber. Do tego tętno utrzymujące się na poziomie 100-120. Lekarz przypisał tylko coś przeciwbólowego.

Lek. Michał Lenard

Pana objawy nie wyglądają groźnie, nie ma powodu do niepokoju. Jeśli będą się nasilać, sugeruję ponowną wizytę u lekarza. Pozdrawiam!