Co oznacza kłucie klatki piersiowej u 24-latki?

Witam, mam 24 lata od około 2 tygodni czuję kłucie od klatki do lewej piersi, uczucie to pojawia się niemal codziennie. Nie jest to mocny ból a raczej spory dyskomfort. Lekarz internista uznał, że to od kręgosłupa. EKG było robione i jest ok. Zlecone mam jeszcze rtg klatki i usg piersi. Ginekolog natomiast po badaniu piersi uznał, że nie mam powodów do obaw. Jednak ten ból powoduje moje obawy. Czy może to być coś poważnego? Dodam, że mam PCOS, Hashimoto i niedoczynność tarczycy. Biorę tab.anty.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydaje się, że to nic groźnego, może nerwobóle? przeciążenie? w razie niepokoju, nie ustępowania dolegliwości ponowna kontrola u lekarza.