Bolesność podbrzusza po pobraniu wymazu z pochwy

Witam, Jestem w początku 4 miesiąca ciąży dostałam skierowania na badania i byłam dzisiaj na wymazie z pochwy , osoba pobierająca próbke zrobiła to bardzo boleśnie praktycznie wbiła patyczek w pochwe od tego czasu czuje straszny ból a jak sikam chce mnie od środka rozerwać jakby tysiące igieł mi sie wbijało prosze o rade co ta kobieta mi zrobiła bardzo sie boje bo miałam już robiony wymaz i nic mnie nie bolało a teraz boje sie iść do toalety bo każde oddanie moczu wiąże sie z wielkim bólem...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nasilonych dolegliwości bólowych konieczna jest niezwłoczna wizyta u lekarza.