Bolesność podbrzusza w 24 tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 34 tyg.ciąży od 2 tyg. podczas chodzenia boli mnie podbrzusze jest to silne kłucie parcie w dół.Często twardnieje mi brzuch.Podczas spania boli mnie dół kręgosłupa i podbrzusze nie potrafię się przewrócić z jednej pozycji na drugą.Czy są to oznaki zbliżającego się porodu ????

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie w jak najszybszym czasie udać się do ginekologa.