Bolesność podczas stosunku a poronienie w 10 tygodniu ciąży

Witam, staramy się z mężem o dziecko. W 2014 r byłam w ciąży ale niestety serduszko przestało bić i we wrześniu w 10 tyg ciąży miałam robiony zabieg. Na początku tego roku miałam wizytę u lekarza i wg badań było wszystko ok. Jednak niepokoję się trochę teraz, ostatnią miesiączkę miałam 21.04 a od 07.05. do teraz odczuwam ból lewego jajnika tak jak przy owulacji, dodam iż podczas stosunku ból jeszcze bardziej narasta, dodat. bolą mnie piersi. Martwię się, czy to może być ciąża pozamaciczna?

Piotr Pilarski

Jest to mało prawdopodobne jednak dla pewności sugeruję wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.