Czy można zajść w ciążę po kąpieli?

Witam,
jestem kobietą, mam 24 lata. Kochałam się z mężem po kąpieli. Ostatnią miesiączkę miałam 13.10.2010, a jajniki bolały mnie na owulację 28.10.2010, czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę?
Okres mi się spóźnia 1 dzień. W tym czasie miałam dużo stresów. Przy stosunku nie byłam podniecona. Teraz jajniki mnie bolą i piersi.
Bardzo się boję, proszę o odpowiedź
Dziękuję

Witam,

Nie piszesz, w którym dniu cyklu miał miejsce stosunek. Jednak nie ma zasadniczego wpływu na możliwość zapłodnienia okoliczność wcześniejszego zażywania kąpieli. Podobnie nie ma na to decydującego wpływu podniecenie któregokolwiek z partnerów.

Natomiast opóźnienie miesiączki może być powodowane wieloma przyczynami. Jedną z nich jest stres, który - jak piszesz - ostatnio Ci towarzyszył.

Dla pewności zalecam wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam