Czy można zajść w ciążę w trakcie pierwszego razu?

W sierpniu miałam okres od 5 do 9 sierpnia. Mój okres nie jest regularny. 12 sierpnia po raz pierwszy kochałam się ze swoim chłopakiem. Od tamtej pory pobolewają mnie jajniki. Czy mogłam zajść w ciażę? Czy jajniki bolą mnie od pierwszego stosunku czy od tego, że doszło do zapłodnienia? I muszę jeszcze dodać, że byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą i w pochwie nie doszło do wytrysku. Bardzo proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

1. Każdy stosunek seksualny może prowadzić do zapłodnienia, jeśli jednak stosowali Państwo prezerwatywę, to ryzyko ciąży jest niewielkie.
2. Skąd Pani wie, że bolą akurat jajniki? Jest bardzo dużo przyczyn bólów podbrzusza. Proponuję wizytę u lekarza ginekologa lub internisty.