Nieregularne miesiączkowanie a przeżycie pierwszego razu

Mieliśmy z dziewczyną swój pierwszy raz 16 i 17.01. Okres zaczął jej się 3.01. Kochaliśmy się w prezerwatywie a wytrysk był poza partnerką. 29.01. miała plamienie ale tylko wtedy. Dziś jest 4.02 a okresu dalej nie m. Partnerka bardzo się stresuje i boi. Proszę o pomoc, co to znaczy. Partnerka ma nieregularne okresy, oboje mamy po 18 lat. Pozdrawiam

Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia, istnieje możliwości ciąży. test ciążowy jest wiarygodny najwcześniej 14 dni po stosunku. Rozpoczęcie aktywności seksualnej nie ma ujemnego wpływu na cykl miesiączkowy. Proponuję, aby Pana partnerka udała się do ginekologa.