Czy po erekcji można załatwić potrzeby w toalecie?

Jestem w związku 4 lata. Niedawno zaczęłam sypać z moim partnerem. Ostatnim razem skończył on w pochwie ale po 3 godzinach musiałam iść do toalety i czy to wpłynie na zapłodnienie? I jaką formę kąpieli można wziąć? Z góry dziękuję za odpowiedź
ponad rok temu

Witam.

Oddawanie moczu jak również kąpiel przeprowadzona po stosunku nie ma zasadniczego wpływu na możliwość zapłodnienia. W obu tych wypadkach, z powodzeniem może dojść do zapłodnienia.
Kąpiel, nawet podjęta bezpośrednio po zbliżeniu nie wykazuje skuteczności jako metoda antykoncepcyjna.

Pozdrawiam