Ból w podżebrzu u 29-latka

Mam bóle w prawym (silniejsze i na większym obszarze) i lewym (słabsze i na mniejszym) podżebrzu. Trzy tygodnie temu zdiagnozowano cholestazę (GGTP 150 U/l, ALT 58 U/l, pozostałe próby, morfologia, CRP, amylaza w normie); obecnie, po 3 tygodniach (dieta i 1,8g/24h Essentiale forte) GGTP 92 U/l, reszta w normie. USG jamy brzusznej i badanie palpacyjne - obraz prawidłowy. Co boli i dlaczego jeśli niepowiększona wątroba nie boli?

W takim wypadku poszerzyłbym jeszcze diagnostykę górnego odcinka przewodu pokarmowego czyli proponowałbym wykonanie gastroskopii. Być może przyczyny dolegliwości tkwią nie w zakresie wątroby lecz np. żołądka i/lub dwunastnicy.