Bolesność stawów dłoni u 58-letniej osoby

Od pewnego czasu odczuwam bóle stawów,szczególnie prawej dłoni(sztywność kciuka).Jakie mam wykonać podstawowe badania,aby rozpoznać rodzaj choroby reumatycznej ? Mój e-mail :m.slupkowski@gmail.com

Magdalena StusiĹska

Przede wszystkim- udać się do lekarza i poprosić o skierowanie do reumatologa. To on stawia ostateczną diagnozę.