Intensywne bóle stawów dłoni, łokcia i ramion

Witam. Od mniej więcej roku , odczuwam intensywne bóle stawów dłoni ,łokcia ,i ramion .jest to ból ciągły bez tzw. ataków . Odczuwam ogólne osłabienie i brak chęci do wszystkiego,,w ostatnim okresie skoczyło mi ciśnienie do 160-170. Do jakiego lekarza powinienem się zgłosić ,i jakie badania zrobić . Mam 60 lat. proszę o radę . pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczne badania lekarskie a także określenie konieczności udania się czy to do lekarza reumatologa czy też ortopedy. Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie aby móc to stwierdzić.