Bolesność trzustki a spożywanie Coca Coli

Witam . Od prau miesiecy pobolewa mnie trzustka , sa tą klucia i nie raz nie moge wytrzymac z bolu. Mialam robione badania mam refluks i blone sluzowa podrażniona. Co moze mi dolegac ? Nie stosuje teraz zadnej diety . Do tego od paru miesiecy pije w dzien dzien coca cole po 3l dziennie czy to moze byc od tego . dodam jeszcze ze choruje na nerwice ... Prosza o odpowiedz pozdrawiam

Witam, proszę zrezygnować z picia tak ogromnych ilości coca coli, to bardzo nie zdrowe-jeśli to bóle na tle nerwowym proszę porozmawiać z psychologiem lub lekarzem psychiatrą, u którego leczy się Pani z powodu nerwicy. Doradzam konsultację z lekarzem POZ. Pozdrawiam.

Z coca-coli należałoby zrezygnować chociażby z powodu refluksu.
Co do samego bólu - najlepiej jest udać się do lekarza, by wykluczyć inne problemy zdrowotne.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!