Bolesność ucha, gardła a stan podgorączkowy

Dzis poczułam nagle szczykanie w uchu , co bardzo boli , nie jest to ciagle ale co chwilke , odczuwam tez ból glowy , mam 37,2 stopni goraczki , i odczuwam lekki bol gardla , prosze o odpowiedz , co to moze byc ?

Dzień dobry,

Najprawdopodobniej ma Pani infekcję. Proszę udać się do laryngologa, który po zbadaniu Pani zaleci odpowiednie leczenie. Zapalenie ucha może często współistnieć z infekcją gardła. Nie wykluczone, że będzie konieczna antybiotykoterapia, ale to oczywiście po zbadaniu Pani przez lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz