Bolesność w klatce piersiowej a wyniki badań krwi

Witam. Ostatnio miała zrobione EKG i mierzone ciśnienie z powodu bólu w klatce piersiowej. Ciśnienie w normie, ale w EKG nie wiem dokadnie jaka nieprawidłowość wiem tylko że za szybki puls. Zrobiłam wyniki z krwi oraz moczu i też wyszły nieprawidłowości. W krwi Hematokryty za nisko, neurocyty za nisko, kreatynina za wysoka oraz bakterie w moczu bardzo ponad normą, bo aż 551,6. Czego to mogą być objawy ?

Witam,
niski hematokryt może świadczyć o anemii (ale ważne są parametry dodatkowe: żelazo, erytrocyty, MCV).
"Neurocyty" sa dość nieprecyzyjne, zapewne chodziło Pani o neutrofile - ich niewielkie obniżenie nie jest niczym groźnym.
Bakterie w moczu i podwyższona kreatynina świadczą o zakażeniu układu moczowego i upośledzonej pracy nerek.
Tachykardia (przyspieszony puls) może być związana z infekcją dróg moczowych i stanem zapalnym organizmu,
prosze udać się ze swoimi wynikami do lekarza rodzinnego, który kompleksowo dokona interpretacji mając w dyspozycji pełne wyniki.

pozdrawiam