Bolesność zęba podczas leczenia kanałowego u 24-letniej osoby
Witam, Mam ząb leczony kanałowo jedynka. Przez ostatnie pół roku regularnie jestem u dentysty, ponieważ nie zakończyłam leczenia. Wciąż odczuwam ból. Nie jest to ból nie do wytrzymania, ale jest uciążliwy. Zdjęcia RTG nie pokazują niczego koniecznego, a w ostateczności przeprowadzić zamierzam resekcję.. Może istnieje jakiś inny sposób?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Domowe sposoby na afty
Lek. dent. Kamil StefaĹski
Witam.
Przykro mi, ale na podstawie tak malo szczegolowego opisu nie moge odpowiedziec i mysle, ze nie tylko ja. Prosze o wiecej szczegolow. Czy kanal opracowany jest na pelna dlugosc, jakie leki byly umieszczane, jak wygladal bol przed leczeniem, czy byla zmiana wokol zeba (z opisu wynika ze raczej nie), jakie bylo rozpoznanie (zapalenie miazgi, zgorzel, ropien?).
Przebieg leczenia.
Pozdrawiam
Lek. Dent. Kamil Stefański
www.dentim.pl