Bolesność żuchwy, karku i szyi a konieczna terapia

Witam, mam ogromny problem, od dwoch lat boli mnie zuchwa po prawej stronie, czasami bol jest mniejszy czasami wiekszy, lecz jest codziennie. Czuje tez przeszywajacy bol glowy, bol mozna okreslic jakby przechodzil prad po glowie. Do detego towarzyszy mi rowniez bol karku z bolem szyi bo bokach. Zrobilam juz wszystkie potrzebne badania i nic , lekarze twierdza ze jestem zdrowa. Zrobilam MR glowy, kregoslupa szyjnego, zdjecie pantomogr. szczeki. Prosze o pomoc. Iwona

Aleksander Ropielewski

Ponieważ sam doradziłbym wykonanie wyżej wymienionych przez Panią badań, a jak Pani mówi są one w normie to jedyne co mogę Pani doradzić to zwrócenie się do poradni leczenia bólu przewlekłego, gdzie specjaliści Pomogą znaleźć skuteczne rozwiązanie, a być może ustalą przyczynę bólu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski