Jak leczyć bóle i sztywność karku?

Witam Anna 29 lat od roku zmagam sie z bolem ktory jest bolem skaczacym Po calym kregoslupie sztywnosc karku bole uciskowe glowy, ucisk w ledzwiach , w klatce piersiowej ,za prawa lopata, bolace biodra, oslabienie kloppte z chodzenie , jednego dnia Czy tygodnia boli to a drugiego Co innego, najgorsze da klatce piersiowej Tomografia odcinka nie wykazala nic powaznego, masaze , cwiczenia nie pomagaja leki ktore mam przepisane to ortoton prosze o pomoc bo juz sama nie Wiem Co Mi jest
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie

Witam!
Obraz kliniczny przedstawiony przez Panią najbardziej pasuje do zaburzeń nerwicowych. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, zrobią odpowiednie testy projekcyjne, ustalą profil osobowości i dobiorą odpowiednie leczenie: psychoterapia i ew. leki p/lękowe. Nerwica może dawać identyczne dolegliwości jak każda choroba somatyczna, ale leczenie jest całkiem inne!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.