Bolesny punkt na brzuchu i zrosty po cesarskim cięciu

witam po prawej stronie brzucha mam czuły punkt gdzie jak na leże na łóżku i dotykam to mnie boli ból jest tylko podczas dotyku w pozycji leżącej ,niestety gdy dziecko mnie kopnie lub usiądzie to ból staje się większy i promienieje Byłam u wielu lekarzy robiłam szereg badań prywatnie podejrzenia były od endometrizy do guza jelita grubego. Wszystkie badania nic nie wykazały lekarz rodzinny stwierdził ostatnio że to są Zrosty po cesarskim cieciu... czy lampa Bioptron pomoże mi ?

Aleksander Ropielewski

Na pewno nie zaszkodzi, jednak czy pomoże tego nie wiem bo jak sama Pani napisała nie wiadomo co jest przyczyną dolegliwości. A skoro nie znana jest przyczyna to i nie wiadomo jakie leczenie stosować.