Bolesny trądzik na plecach

Witam. Mam problem z trądzikiem na plecach. Nie jestem już w wieku nastoletnim (22 lata), myślałem że problem zniknie z wiekiem a jednak nie... Ale do rzeczy. Trądzik na plecach ma postać bolących grudek, treść niekiedy ma zapach azotu niekiedy siarki. Podczas wysiłku, zdenerwowania skóra swędzi, w skali 8/10 (dla porównania komar - 2/10). Wtedy pojawiają się te grudy. Swędzi w takim stopniu, że niemożliwe jest niedrapanie się. Próbowałem mydła siarkowego, wit A E, ale bez skutku. Dzięki!

Witam proszę udać się do dermatologa na konsultację, lekarz powinien zlecić odpowiednie badania i można zastosować antybiotykoterapię+ maści + peelingi medyczne.

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Po obejrzeniu zmian lekarz będzie w stanie zaproponować odpowiednie zabiegi. Dobrym rozwiązaniem jest laserowy peeling węglowy, który łagodzi zmiany zapalne i nie jest inwazyjnym zabiegiem w porównaniu do innych zabiegów laserowych.

Pozdrawiam serdecznie.