Bóli mnie pierś - czy jestem chora?

Mam 15 lat i od dwóch dni czuję ból w piersi koło pachy podczas dotykania. Co to moze być?
15 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Ból w piersi oraz w okolicy pachowej może być symptomem bardzo wielu schorzeń. jednocześnie nie musi oznaczać niczego złego. Pani opis jest zbyt lakoniczny, aby prognozować przyczynę bólu. Rozmowa z rodzicami na temat problemów zdrowotnych oraz ewentualna wizyta u lekarza powinna rozwiać wszelkie obawy.