Bradykardia zatokowa a wyjazd do sanatorium

bradykardia zatokowa 113 ,obniżenie ST 504 zespól wydłużonego QT czy to coś groźnego ? powinnam iść doi lekarza ? w styczniu wyjeżdżam do sanatorium czy są jakieś przeciwskazania ?

Witam! Opisane nieprawidłowości wymagają konsultacji z kardiologiem, który określi ich prawdopodobną przyczynę i wdroży odpowiednie postępowanie.