Leczenie tachykardii zatokowej u córki

witam moja córka od 4 lat choruje na tachykardię zatokową jest po 3 ablacjach jedno zamraźanie a 2 przypalanie ale te zabiegi dają efekt na krótki okres czasu góra 4 mieśiące i znowu jest wysoki puls dochodzący. Do 219 na minut moje pytanie czy jest inne sposób leczenia leki nie działają lub strasznie źle się po nich czuje proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza kardiologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. a czy jest stwierdzono przyczynę? Być może konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.