Brak apetytu u 2-latki

WITAM mam coreczke ktora w styczniu skonczy 2 latka rozwija sie prawidlowo tylko zrobila sie strasznym niejadkiem gdy byla mlodsza jadla duzo wiecej a teraz sa dni w ktorych nie je prawie nic a na drugi dzien zje wiecejczy mam powody aby sie martwic o corke ??

proszę sprawdzić poziom żelaza we krwi jeśli niski to podawać Ferrum lek, poza tym możliwe że ma podrażnioną śluzówkę żołądka i po jedzeniu zaczyna mieć ból brzuszka, zgage co zniechęca ją do jedzenia. W takim przypadku super działa Gastrotuss Baby bo likwiduje zgage i apetyt powraca. Kilkoro dzieci miałam z takimi samymi dolegliwościami i po Gastrotuss Baby wrócił apetyt.