Brak apetytu u 7-miesięcznego dziecka

moje 7 misieczne dziecko nie chce nic jesc w ciagu dnia ,wypije 150ml mleka w nocy i to wszystko,probowalam juz wszystkiego wprowadzam rozne smaki,daje ze sloiczkow sama gotuje nic poprostu nic niedziala,i co ja mam zrobic?nie mam juz sily zabawianie tez niepomaga nic wiec jaka rada?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Na początek proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą który zbada i oceni stan odżywienia dziecka. Dość często niski poziom żelaza powoduje brak łaknienia. Pozdrawiam