Brak apetytu, ucisk w żołądku, ciągłe uczucie sytości, mocny ścisk w żołądku po jedzeniu

Mam 20 lat i mam problemy z żołądkiem. Objawy są następujące: Brak apetytu, ucisk w żołądku, ciągłe uczucie sytości, mocny ścisk w żołądku po jedzeniu. Takie objawy miałam już nie raz i nie 2. Miałam robioną gastroskopie, która wykazała niewydolność wpustu. Poza tym żołądek czysty. Po jakimś czasie przeszło mi samo (brałam też nolpaze, może to tez się do tego przyczyniło). Parę miesięcy temu znów mnie złapały te objawy, lecz w małym stopniu - przeszło po paru dniach. Czy to moze byc nerwica?

Witam,

Najlepiej na Pani pytanie odpowie lekarz psychiatra po rozmowie, podczas której zada niezbędne pytania do postawienia diagnozy. Zachęcam do takiej wizyty.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

moze.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza