Brak bolących piersi - czy to normalne w ciąży?

Witam,
obecnie jestem w 6 tygodniu ciąży - zrobiłam sobie test ciążowy oraz badanie beta HCG. Moje pytanie to: czy zawsze w czasie ciąży bolą piersi? Mnie niestety nie bolą i trochę się martwię tym, bo wszędzie, gdzie czytam, bolące piersi to podstawa ciąży. Czy coś się dzieje nie tak?
Proszę o poradę, w czwartek idę do ginekologa, ale do tego czasu oszaleję, jeśli coś się dzieje. Proszę o szybką odwiedź.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Witam serdecznie,
nie ma reguły, że podczas ciąży występują dolegliwości bólowe piersi. Rzeczywiście większość kobiet ma ten objaw, ale nie wszystkie. Nie jest to podstawa, aby twierdzić, że z ciążą jest coś nie w porządku. Proszę spokojnie udać się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam