Brak całkowitego wzwodu u partnera

Witam.Jestem z moim partnerem od 8miesiecy na poczatku sex byl cudowny po kilka razy dziennie a ostatnio nie ma calkowitego zwodu a jest mocno podniecony dodam ze ma 42 lata czy wiek odgrywa tu duza role?pozdrawiam

Nawet z bardzo atrakcyjną partnerką.
Proponuję obniżyć oczekiwania, a zadowolenie będzie większe, frustracja mniejsza...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witaj!

To ,że z partnerem jesteście od 8 miesięcy nic nie zmienia i wiek tez może nie mieć znaczenia a mężczyzna nie musi być wiecznie w formie. Natomiast określenie - "ostatnio' nic nie mówi o problemie, tylko o tym że jako partner zauważasz to. Przyczyn może być wiele dlatego polecam wizytę u seksuologa aby rozwiał twoje i partnera obawy. Pozdrawiam