Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak zainteresowania u partnera

Jestem ze swoim facetem od półtora roku.Zastanawiam czy jest ze mną z wygody czy naprawdę mu się podobam i pociągam go seksualnie. Teraz jestem w ciąży więc sporo przytyłam, ale wcześniej byłam szczupła, jestem ładną dziewczyną, zawsze dbałam o siebie, czasami stroiłam się dla niego kilka godzin,a on nawet nie spojrzał. W seksie inicjowałam zbliżenia. Zakładałam seksowną bieliznę.Zero reakcji. Wpadłam w kompleksy bo on przy mnie zachwyca się innymi a mnie nie powie nic miłego. Przykro mi.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Rodzeństwo dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rodzeństwie dzieci autystycznych.

Witam. To rzeczywiście przykre. Z opisu Pani wynika, że musiała Pani go pociągać skoro razem jesteście i poszedł z Panią do łóżka. Może jest jedno i drugie: czyli mniej go Pani pociąga, ale i sama o sobie źle myśli jkao mniej atrakcyjna, tym bardziej, ze Pani przytyła. Najlepiej jak by Pani porozmawiała z nim o tym co czuje.
Magdalena Brabec

0

Szanowna Pani, z Pani opisu wynika, że sytuacja jest dla Pani bardzo przykra i trudna. Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć dlaczego tak jest. Najlepszym rozwiązaniem w takich sytuacjach są szczere rozmowy z partnerem o tym co boli i co przeszkadza. Myślę, że dobrym pomysłem byłaby wspólna wizyta u seksuologa. Pozdrawiam, Monika Wysota

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy