Zainteresowanie dziewczynami z nadwagą

Czy to, że komuś podobają się dziewczyny z nadwagą można uznać za zboczenie? Czy da się jakoś zmienić tego typu upodobania? Martwi mnie taki gust ponieważ nadwaga jest szkodliwa dla zdrowia a szczupłe dziewczyny mnie nie pociągają.

witam,
rozumiem, że jest to dla pana trudne i niezrozumiałe. Ludzie różnią się upodobaniami w większości dziedzin, również jeśli chodzi o sex. Nie ma nic złego w tym, że pociągają Pana kobiety z nadwagą. Jestem przekonana, że ma to swoje podłoże w pewnych przekonaniach lub doświadczeniach. Kiedyś miałam pacjenta, który uwielbiał swoja sąsiadkę, jako młody chłopiec. Sąsiadka była pulchna, z obfitym biustem. To wywarło tak duże wrażenie na moim pacjencie, że w przyszłości wiązał się tylko z takimi partnerkami. Wielu mężczyzn widzi atrakcyjność kobiety tak jak Pan.
pozdrawiam