Czy moje upodobania seksualne są normane?

Kręcą mnie silne kobiety, kulturystki i fitneski. Wiadomo, nie wszystkie, jak jakaś ma męskie rysy twarzy to z góry odpada, ale takie które mają i mięśnie i kobiecą twarz a jeszcze do tego (nawet i sztuczne) piersi - to mój ideał, to jest coś co podnieca mnie najbardziej. Ale właśnie często czyta się też o akobiecości takich, o brzydactwie, no i... A więc czy mieści się to w granicach normy? Czy to zboczenie? Co z tym robić?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Ludzie są różni i mają bardzo różne upodobania, także seksualne. Jeśli to, że "kręcą" Pana kulturystki oznacza, iż jest to typ kobiet, który najbardziej Panu odpowiada - najbardziej się podoba, najbardziej podnieca, to nie ma w tym nic nienormalnego. Natomiast jeżeli nie jest w stanie, w żaden sposób, pobudzić Pana seksualnie kobieta nie wyglądająca jak kulturystka wówczas zachęcam do wizyty u seksuologa.

Pozdrawiam!