Czy można jasno określić moją orientację seksualną?

Dzień dobry, mam pytanie dot. orientacji seksualnej. Prawie od zawsze oglądam gejowską pornografię, podnieca mnie to. Nie jestem jednak w stanie obdarzyć mężczyzny żadnym uczuciem. Z kobietami jest odwrotnie - nie podniecają mnie tak jak mężczyźni, ale to z nimi chciałbym stworzyć związek i jestem w stanie obdarzyć je miłością. Czy można jasno określić moją orientację seksualną?

Pana niejasności i wątpliwości można wyjaśnić tylko na wizycie/wizytach u dobrego seksuologa-psychologa. W Poznaniu tego rodzaju problematyką zajmuje się od lat P.Dr Katarzyna Waszyńska.
Mam nadzieję, że jest Ona aktualnie w kraju.(gabinet prywatny).

W ramach ubezpieczenia NFZ (nieodpłatnie) działa Poradnia Rodzinna i Seksuologiczna w Klinice na ul.Polnej, są tam psycholodzy seksuolodzy. Nie jest wymagane skierowanie. Bliższe dane są w internecie.

Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com