Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zainteresowanie otyłymi kobietami

Co powinien zrobić człowiek, któremu podobają się grube kobiety? Z jednej strony tylko takie mi się podobają a z drugiej wiem, że nie powinny i tak naprawdę są odpychające dla większości ludzi, co zresztą jest ich normalną reakcją. Myśli o dziewczynach, które mi się podobają powodują ból zamiast przyjemności. Jak można pogodzić się z samotnością wynikającą z takich upodobań?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Co odróżnia depresję od innych chorób śmiertelnych?

Depresja to choroba, która jeśli nie będzie leczona, może doprowadzić do przykrych konsekwencji. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Świat będzie lepszy, jeżeli zaakceptuje Pan swoje pożądanie.... Proponuję wizytę u seksuologa, który również jest psychologiem.

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0

Pytanie- to to dla Pana znaczy otyłe? Kilka kilogramów więcej- czy kilkadziesiąt?
Ma to ogromne znaczenie, bo jeśli chodzi "tylko" o nadwagę, to jest to kwestia gustu, jeśli o poważną otyłość (mam tu na myśli chorobliwą), to pytanie, czy jest to tylko kwestia gustu, czy jest pod tym jakaś inna motywacja. Dlatego warto przyjrzeć się temu, co w nich Pana tak pociąga?
Może warto zgłosić się do psychologa i przyjrzeć temu?

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Dzień dobry,
Z punktu widzenia pulchnej dziewczyny, której Pan by się spodobał, to super. Często media, opinia społeczna narzuca nam wiele spraw- co ma się nam podobać a co nie; czego powinniśmy pragnąć, a czego nie, jak mamy żyć, urządzać swoje mieszkanie, co kupować i z kim zawierać przyjaźnie. Jeżeli nikogo nie krzywdzimy, kochamy i akceptujemy drugą osobę - to w czym problem? Może w tym, że czasami boimy się oceny społecznej? Wtedy może faktycznie właściwym jest porozmawianie o tym z psychoterapeutą? Jak sobie radzić z lękiem przed oceną?
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Mont

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy