Nadmierne zainteresowanie kobietami

Witam. Czy można oduczyć się interesowania kobietami?

Witam,
Ponieważ trudno jest określić co oznacza "nadmierne zainteresowanie kobietami" nie jest możliwa precyzyjna odpowiedź. Jest Pan młodym mężczyzną i z pewnością zainteresowanie to może płynąć z naturalnych potrzeb seksualnych i społecznych.
Jeżeli Pana problem dotyczy na przykład niemożności podjęcia monogamicznej relacji to oczywiście można popracować nad tym problemem z psychoterapeutą, po to aby zmienić tą sytuację.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska

Witam, bardzo mało informacji w tym pytaniu. Z tytułu pytania i z samego pytania wynika,że prawdopodobnie podejrzewa Pan u siebie uzależnienie od seksu, należy się temu przyjrzeć,zwłaszcza jeśli ma Pan wątpliwości. Jedno jest pewne, uzależnianie od seksu można leczyć. Proponuje udać się do odpowiedniego specjalisty, np seksuologa, psychologa,by dowiedzieć się co się dzieje.

Pozdrawiam serdecznie Karolina Sciana