Dlaczego nie mogę się zakochać w żadnej kobiecie?

Witam jak mogę sobie poradzić z tym problemem i gdzie leży problem. Nie mogę się zakochać w żadnej kobiecie mam 23 lata .Od młodych lat się masturbowałem a w wieku dojrzewania doszła pornografia .Skończyłem z tym nałogiem ale przyznam się że wogóle żadna kobieta mnie nie podnieca ani nawet nie ciągnie mnie do seksu jak bym miał współżyć to do niczego by nie doszło a jak widzę kobietę pojawiają mi się w myślach wulgaryzmy proszę o pomoc bo zmądrzałem i chciałbym ułożyć sobie życie z kobietą

Dzień Dobry Panu,

Bazując na tym, co Pan napisał, domniemywam, że potrzebę seksualną, intymną postrzegał i realizował Pan w sposób mechanistyczny, bez fizycznej bliskości i zmysłowości z partnerką i utrwaliły się u Pana już nawykowe reakcje na zautomatyzowaną seksualność.

Teraz nie "pociąga" Pana seksualnie kobieta, a to znaczy, ze powinien Pan popracować nad zmysłowością, nad odczuwaniem, czyli nie koncentrować się od razu na seksie, ale na dotyku, na powolnym poznawaniu partnerki, swojego i jej ciała.
I przede wszystkim "rzucić na luz", i "przełączyć" myślenie na doświadczanie "tu i teraz".

Zachęcam Pana do po doświadczania.
Jeśli pomimo tego, mało by się zmieniło, sugeruję rozmowę z seksuologiem.

Życzę Panu odczuwania zmysłami,
Irena Mielnik-Madej

Witam
Częste stosowanie masturbacji powoduje
uzależnienie od tego typu bodźców,
a zarazem obojętność, brak wrażliwości
na bodźce wysyłane przez partnerkę
w trakcie gry miłosnej.
Prawdopodobnie nastąpiło u Pana
trwałe zakodowanie reakcji tylko
na tego rodzaju bodźce autoerotyczne.
W efekcie blokada, brak reakcji na bodźce
wysyłane przez kobiety, a nawet
brak reakcji na dotyk czy pieszczoty
partnerki oraz brak możliwości
osiągnięcia zaspokojenia seksualnego
w układzie partnerskim z kobietą.
Wskazana psychoterapia lub konsultacja
z seksuologiem.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii,
która naprowadza na zmianę powstałych
uwarunkowań i zniekształconych reakcji
seksualnych , w wyniku czego wypracowane
zostaje właściwe, satysfakcjonujące
reagowanie seksualne.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie