Brak chęci do codziennych czynności i zmęczenie

mam 28 lat, urodzilam dziecko 22 miesiace temu. rozstalam sie z jego ojcem pol roku temu. duzo pracuje, sama wychowuje dziecko, jestem za granica a wiec rodzina i przyjaciele bardzo daleko. od kilku miesiecy jestem bardzo zmeczona, bez sil i checi do robienia czegokolwiek, problemy z toaleta(zaparcia),bole podbrzusza.cera w katasrofalnym stanie,wagry,dziury. probuje witamin, zdrowe jedzenie... nie mam sil, nie chce mi sie. pomocy..

Przeciążenie fizyczne i psychiczne, utrata ważnej relacji, brak możliwości uzyskania wsparcia najbliższych, emigracja - to dużo niekorzystnych czynników, które wpływają na Pani stan fizyczny i psychiczny.
Zachęcam do poszukania pomocy terapeutycznej: psychiatry, psychologa. Pomogą Pani wyjść z impasu i odnaleźć siłę do organizowania dalszego życia.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam serdecznie,

W tej sytuacji polecam Pani konsultację u lekarza psychiatry lub konsultację przez skype. Opisywane objawy mogą wskazywać na depresję. Trudno mi ocenić jakie nasilenie jest Pani objawów. lekarz po zebraniu wszelkich informacji zaproponuję odpowiednią formę leczenia.