Kłótnie z partnerem o pracę

czuje sie zmeczona domowymi obowiazkami a partner caly czas zarzuca mi że nic nie robie choc robie doslownie wszystko w domu lacznie z wychowywaniem naszego rocznego synka i zalatwianiem wszelkich wspolnych spraw tylko nie chodze do pracy zas on non stop pracuje co mam robic?Moze jakis test?Partnerowi...Meczy mnie to iz do pracy nie moge teraz pojsc gdyz dziecko nie mialoby opieki zas ciagle wyrzuty mnie dobijaja

A próbowała Pani po prostu powiedzieć partnerowi, to co tutaj Pani napisała? Szczera rozmowa to podstawa. Proszę powiedzieć o swoich uczuciach i oczekiwaniach. Może warto partnerowi czarno na białym pokazać, ile obowiązków wykonuje Pani w ciągu dnia, ile czasu to zajmuje.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam serdecznie,
Opisuje Pani trudności w relacjach z partnerem. Zaznacza Pani zakłóconą komunikację z mężczyzną. Dobrym rozwiązaniem mogłaby okazać się pomoc psychoterapeuty w postaci terapii par. Będziecie Państwo mieć okazję poznać lepiej swoje potrzeby i nauczyć się lepiej komunikować między sobą.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska